29 Temmuz 2016

 

 

 

FETÖ Lideri Fethullah Gülen'in İadesi İstendi

Adalet Bakanı Bozdağ, "Bu darbe teşebbüsünün, Fetullah Gülen'in emir komutası zinciri altında olan paralel Fetullah Gülen ordusu tarafından yapıldığı konusunda en ufak şüphe yok." dedi. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Mecliste gazetecilerin Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin sorularını yanıtladı. FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in, ABD'den iadesine ilişkin hazırlanan dosyaların tamamlandığını belirten Bozdağ, "Bugün itibariyle 4 ayrı dosyadan iadesi ABD'den istenmiştir. Dosyalar bakanlığımızdan ABD'ye iletilmek üzere hem İçişleri hem de Dışişleri Bakanlığına iletilmiştir. Elektronik ortamda da doğrudan ABD ilgili ve yetkili makamlarına yani Adalet Bakanlığına da iletilmiştir." diye konuştu.
Devamını oku...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, CNN International'a Konuştu

CNN International'a konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, darbe girişimine ilişkin olarak Meclis'ten çıkabilecek idam kararını onaylayacağını açıkladı. Erdoğan, CNN International'a verdiği mülakatta darbe girişimini değerlendirdi ve Gülen'in iadesi hakkında önemli açıklamalarda bulundu Cumhurbaşkanı Erdoğan: Marmaris'te 15 dakika daha kalsaydım öldürülecektim. An be an her şeyden haberim vardı. Atatürk Havalimanı'nda kontrol kulesinin kontrolünü ele geçirmişlerdi. Telefonda İstanbul'dan Emniyet Müdürü'ne, darbecilerin buradan boşaltılması emrini verdim. Havalimanındaki darbecilerin temizlenmesini emrettim.
Devamını oku...

Fetö Elebaşı Gülen'in İadesi İçin İmza Kampanyası

FETO ImzaABD'de yaşayan Türkler, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) elebaşı Fetullah Gülen'in Türkiye'ye iade edilmesi için Beyaz Saray'ın internet sayfasında imza kampanyası başlattı. Türkiye'deki başarısız darbe girişiminin ardından FETÖ elebaşı Gülen'in Türkiye'ye iade edilmesi için ABD Başkanı Barack Obama'ya çağrı yapan Türkler, Beyaz Saray'ın internet sayfasında imza kampanyası düzenledi. İmza kampanyasının metninde "Hükümetimizin Fetullah Gülen için güvenli liman olmayı terk etmesini ve kendisini Türkiye'ye teslim etmesini istiyorum" ifadelerine yer verildi.

Devamını oku...

Amerikalı Türkler FETÖ Evinde Protestoda

Amerika'da yaşayan Türk vatandaşları, FETÖ'nün darbe girişimini protesto için Fetullah Gülen'in Pensilvanya'da kaldığı çiftliğin önünde eylem yapacak. FETÖ'nün darbe girişimini protesto amacıyla başta başkent Washington DC ve New York olmak üzere çeşitli eyaletlerden Pensilvanya'ya gitmek üzere organize olan çok sayıda Türk vatandaşına Amerikalı Müslüman gruplar da destek verecek.
Devamını oku...

ABD'deki Türkler, FETÖ'nün Pensilvanya'daki Evi Önünde Toplandı

ABD'de ikamet eden Fetullahçı Terör Örgütü'nün elebaşı Fetullah Gülen'in Pennsylvania eyaletindeki çiftliğine Türk basını alınmadı. ABD'de ikamet eden Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) elebaşı Fetullah Gülen'in Pennsylvania eyaletindeki çiftliğine Türk basını alınmadı.

Amerikan ve Avrupa basınının temsilcilerinin yerleşkeye giriş çıkış yaptığı gözlenirken kapıdaki güvenlik görevlileri, Anadolu Ajansı muhabiri ve diğer Türk gazetecilerin içeriye girmesine izin vermedi. Türkiye'deki darbe girişimini protesto etmek amacıyla farklı eyaletlerden gelen yüzlerce kişi, Fetullahçı Terör Örgütü lideri Gülen'in Saylorsburg bölgesindeki, önünde nizamiye bulunan büyük çiftliğinin önünde bir araya gelmeye başladı.

Devamını oku...

Pensilvanya'da Fethullah Gülen Protestosu

İstanbul ve Ankara'da dün gerçekleşen darbe girişimleri sonrası, ABD'de Fethullah Gülen protestosu gerçekleşiyor. Pensilvanya'da Fethullah Gülen'in evinin önünde bir grup toplandı. Bu grup ellerinde megafonlarla anonslar yapıyor. Bir bildiri okuyorlar. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da Gülen'in iadesi için "ABD Başkanı'na sesleniyorum. Bu zatı ya deport edin ya bize verin demiştim. Ama dinlemetim. Şimdi buyrun, bu darbe girişiminden sonra tekrar sesleniyorum. Pensilvanya'daki bu zatı artık Türkiye'ye teslim edin. Eğer biz stratejik ortaksak o zaman ortağınızın bu talebini yerine getirin. Zira siz, bizden hangi teröristi istediyseniz biz teslim ettik, şimdi artık terör listemizin içerisinde yer alan bu zatı da bize teslim edin. " açıklamasında bulunaraj talepte bulunmuştu.

''Şer Cetesi Milletin İradesine Katıldı''

1Recep Tayyip Erdogan 15 Temmuz5 Temmuz darbe girişimine ilişkin mesaj yayımlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Milletimizin ülkesine ve iradesine kararlı bir şekilde sahip çıkması karşısında, darbecilerin ne silahları, ne tankları, ne helikopterleri, ne uçakları işe yaramamıştır. Emirleri komutanlarından almayan, millete ve devlete hizmet etmek yerine iradelerini Fethullahçı terör örgütünün başına teslim eden şer çetesi mensuplarının teşebbüsleri, milletin iradesi, tüm kurumlarıyla devletin kararlılığı karşısında başarısız olmuştur” dedi.

Devamını oku...

Sayfa 1 / 390

 • «
 •  Başlangıç 
 •  Önceki 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  Sonraki 
 •  Son 
 • »

Amerika'da Türk Tiyatrosu Yaşar mı?

Jimmy Cüneyt Gürkan - Bu e-posta adresini...

Yatırımı Yap Green Card'ı Al

Yatırımı Yap Green Card'ı Al

Barst Mukammal & Kleiner LLP hukuk firmasının ...

Amerika'da Türk Tiyatrosu Yaşar mı?

Jimmy Cüneyt Gürkan - Bu e-posta adresini...

University of Minneasota'ya TCA'dan Dava

University of Minneasota'ya TCA'dan Dava

ABD’deki Türk lobisi kuruluşu Türk-Amerikan İttifa...
Üyeler
Son Aktiviteler
25 Ay Önce
Funda karakoc Yeni Bir Avatar Yükledi. Haz 26
35 Ay Önce
Ali Gunertem Yeni Bir Video Ekledi Dersimin Kayip Kizlari Hollywood Izi Eyl 03
Ali Gunertem Yeni Bir Video Ekledi NY Gezi Protestosu CNN Onu Eyl 03
 
Video Yorumları
 • MOD_VIDEOCOMMENTS NO COMMENTS