Dünya Göz Hastanaler Grubu'na Chicago'da Ödül

E-posta Yazdır
Dünya Göz Hastaneler Grubu, Chicago'da yapılan Dünya Medikal Turizm Kongre ve Fuarı'nda ''Sağlık Turizminde İnovasyon'' ödülüne değer görüldü. Konuya ilişkin açıklamaya göre, dünya sağlık turizmi otoritelerinin bir araya geldiği Dünya Medikal Turizm Kongresi ve Fuarı'na Türkiye, Türkiye Sağlık Turizmini Geliştirme Konseyi (THTDC) öncülüğünde 34 stant ile en büyük katılımı gerçekleştirerek, etkinliğin ''Platinum Sponsor''u oldu.

Turk Telekom'dan Motorola Tablet Bilgisayar

E-posta Yazdır
Turk Telekom, tüketici dostu teknoloji kampanyalarına şimdi de Motorola tablet bilgisayar vereceğini bildirdi.TTVPN hizmetine 1 Kasım 2011 tarihi öncesinde abone olan Turk Telekom müşterileri, mevcut uçlarındakı hız ve/veya Servis Paketlerini(Bronz, Gümüş, Altın ve Platin) artırmaları halinde kampanyaya katılma hakkına sahip olabiliyorlar.

Türk Telekom’a Londra’da İki Uluslararası Ödül

E-posta Yazdır
Merkezi İngiltere’de bulunan uluslararası ekonomi dergisi World Finance, Türk Telekom Üst Yöneticisi Gökhan Bozkurt’a "Yılın CEO’su", Türk Telekom’a da "En İyi Sabit Hat Operatörü" ödülünü verdi.

 

Londra Borsası’nda düzenlenen törenle ödülünü alan Üst Yönetici Bozkurt, Türk Telekom olarak dünyanın en saygın ödülleri arasında gösterilen World Finance Magazine ödülleri kapsamında iki ayrı ödül almaktan büyük mutluluk duyduklarını söyledi.

TTNet'ten Facebook Kampanyası

E-posta Yazdır
TTNET, başlattığı Facebook kampanyasıyla müşterilerine çeşitli hediyeler dağıtacak. TTNET açıklamasına göre, Facebook'ta TTNET sayfasını beğenerek kampanya uygulamasını kabul edenler arasından 5 kişiye Samsung Full HD LCD TV, 5 kişiye Sony Playstation 3, 5 kişiye de Sony PSP hediye edilecek. 7 Kasım 2011 tarihine kadar devam edecek kampanyaya katılmak için Facebook'ta TTNET sayfasını beğenip kampanya uygulamasını kabul etmek gerekiyor. TTNET'in kurumsal ve katma değerli servislerini; Facebook'ta 1,5 milyon, Twitter'da 10 binden fazla, Friendfeed'de ise 2 bin kişi takip ediyor.

Zagat CEO'su Türk Restoran Serra Bistro'yu Ziyaret Etti

E-posta Yazdır
New York Eyalet Senatörü John Sampson ve New York merkezli restoran değerlendirme kuruluşu Zagat Survey’in kurucu ve CEO’ları Tim ve Nina Zagat, dün akşam Türk restoranı Serra Bistro’yu ziyaret etti. 1979’da Tim ve Nina Zagat tarafından kurulan ve 100’den fazla şehirde faaliyet gösteren dünyanın en ünlü restoran değerlendirme kuruluşu Zagat’ın kurucuları tarafından yapılan ziyaret, Türk mutfağının New York’ta katettiği mesafeyi göstermesi açısından büyük önem taşıyor.

Yooİstanbul Konutlarından Yedisi Zengin Yabancılara Satıldı

E-posta Yazdır
İngiliz konut markası Yoo, İstanbul'da ünlü tasarımcı Philippe Starck imzalı Yooİstanbul konut projesini gerçekleştiriyor. İstanbul Etiler'de 132 dairenin yer aldığı Yooİstanbul projesindeki dairelerin 7'sini, dünyanın 28 ülkesindeki toplam 60 adet Yoo projesindeki Philippe Starck imzalı konutların koleksiyonunu yapan zengin yabancılar satın aldı. Yoo şirketi 5 ayrı tasarımcı ile çalışırken, bunların içinde sadece Starck imzalı her projeden konut alan konut koleksiyonerleri bulunuyor.

Turkcell New York Borsası'ndaki 10. Yılını New York'ta Kutlayacak

E-posta Yazdır
The American Turkish Society (Amerikan Türk Cemiyeti-ATS) tarafından, Amerikan ve Türk şirketlerinin başarılı işbirliğini simgeleyen “Kurumsal Ortaklık” ödülü, 20 Ekim 2011 tarihinde, New York The Plaza otelinde düzenlenecek Gala Yemeği’nde, Turkcell Şirketi CEO’su Süreyya Ciliv ile New York Menkul Kıymetler Borsası CEO’su Duncan L. Niederauer’a takdim edilecek. Gala’da Turkcell’in New York Menkul Kıymetler Borsasında 10 yıldan fazla bir süredir işlem görmesi kutlanacak.

Elazığ'dan Çıkan Vişne Çürüğü Mermer Dünyanın En Prestijli Binalarında

E-posta Yazdır
Elazığ'ın Alacakaya ilçesinde çıkarılan ve dünyada tek olma özelliği taşıdığı bildirilen vişne çürüğü mermer, Çankaya Köşkü, Beyaz Saray, kutsal topraklardaki Safa ve Merve Tepeleri arası, Dubai'deki 7 yıldızlı otel başta olmak dünyanın en seçkin yapılarını süslüyor. Alacakaya Mermer ve Maden İşletmesi A.Ş ortaklarından Oğuzhan Arslan, yaptığı açıklamada, Elazığ vişnesi mermerinin dünyada tek olduğunu, ancak daha önce sadece desen ve ton olarak vişne mermerini andıran bir ürünün İtalya'da çıkarıldığını kaydetti.

Türk Telekom Akademi'nin Dünyaca Ünlü Konuğu Istanbul'da

E-posta Yazdır
Kurumsal eğitim dünyasını buluşturacak olan Türk Telekom Akademi'nin gönüllü çabalarla başlayan girişim ve düşünce platformu olan Türkiye Eğitim ve Geliştirme Platformu (TEGEP) imzalı "Eğitim ve Gelişim Zirvesi" dünyaca ünlü bir konuğu ağırlayacak.  Bugün İstanbul Hilton Convention Center'da düzenlenen Eğitim ve Gelişim Zirvesi,

Türk Telekom’dan Bulut Bilişim Hizmeti

E-posta Yazdır
Türk Telekom, tek merkezden ihtiyaçlarınkarşılanmasını sağlayan “Türk Telekom Belbil” hizmetini kullanıma sunuyor Türk Telekom, belediyelerin bilgi teknolojileri ihtiyaçlarının bulut bilişim teknolojisi sayesinde tek merkezden karşılanmasını sağlayan “Türk Telekom Belbil” hizmetini kullanıma sunuyor.

Sayfa 3 / 8