MEKANLAR

Ocala Türk Yemeklerine Doyacak

E-posta Yazdır

Istanbul Turkish Cuisine, Florida eyaletinin Ocala kentinde  yaşayan Türklerin yeni buluşma mekanı olmaya aday. Aynı yerde daha önce Jade Dragon adı ile hizmet veren mekanın menüsünde Çin mutfağı ile birlikte Türk mutfağından da örnekler sunuluyordu. Mekan bugün itibariyle Istanbul Turkish Cuisine adı altında, sadece Türk yemeklerinden oluşan zengin menüsü ile müşterilerine hizmet vermeye devam edecek.

2.2 Kilometrede 14 Türk Mekanı: New Jersey'deki Turkish Golden Mile

E-posta Yazdır

New Jersey eyaletinin Cliffside Park ve Fairview bölgelerinde bulunan, biribirine oldukça yakın konumlanmış pek çok mekan, Türkiye özlemini gidermek isteyenlerin neredeyse tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor.

New York’a Bir Türk Restoranı Daha

E-posta Yazdır

New York’taki Türk restoranlarına bir yenisi daha eklendi. Marmara Mediterranean Cuisine bugünden itibaren Türk mutfağı severlerle buluşuyor. Menüsünde vejeteryan yemeklerden kebaba kadar çeşitli tadlara yer verecek olan mekan, Manhattan’da 3. cadde ve 93. sokakta yer alıyor.

İstanbul'daki İş Yemekleriniz İçin 10 Adres

E-posta Yazdır

CNBC-e Business Dergisi'nin son sayısında Mehmet Kara, İstanbul'da iş yemekleri için en çok tercih edilen ilk 10 restoranı araştırdı. Mutfak Sanatları Akademisi Kurucusu Kemal Aksel, Global Tanıtım Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Aydede, Coca Cola İçecek Türkiye Bölge

Hollywood’un yıldızı: Cravings

E-posta Yazdır
Sunset Bulvarı Hollywood’un gece hayatının merkezi. Milyonlarca hayranı olan sinema dünyasının ünlü isimlerinin şöyle bir çıkıp yemek yeyip eğlenmek istediklerinde soluğu aldıkları cadde. Caddenin ortası akasyalarla kaplı. Ne de olsa sıcak memleket. Sağlı-sollu eğlence merkezleri, restoranlar sıralanmış. Sımsıcak bir hava, hafta sonunun tadını çıkaran insanlar restoranları doldurmuş yemeklerini yiyor. Los Angeles’ta yaşayan insanların nasıl olup da sabahları kalkıp işe gittiklerini anlamak zor.

Sayfa 5 / 6