FUTBOL

Aziz Yıldırım Susma Hakkını Kullanıyor

E-posta Yazdır
Futboldaki şike iddialarına yönelik soruşturma kapsamında gözaltı işlemi uygulandığı sırada rahatsızlanması üzerine İstanbul Üniversitesi Kardiyoloji Enstitüsü'nde tedavi altına alınan Yıldırım, taburcu edildi. Yıldırım bir otomobille hastaneden ayrıldı. Yıldırım'ın hastaneden çıkışı sırasında bir grup Fenerbahçe taraftarı, ''En büyük başkan bizim başkan'' şeklinde tezahürat yaptı.

Fenerbahçe USA 10. Yılını ve Şampiyonluğu Kutladı

E-posta Yazdır

Fenerbahçe USA derneği tarafından organize edilen Geleneksel 8. Fenerbahçe Balosu, Long Island City Water's Edge Restaurant'ta gerçekleştirildi. 400 davetlinin katıldığı gecenin onur konukları ise İstanbul'dan gece için gelen Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Ali Koç, Yüksek Divan Kurul Başkanı Yüksel Günay, Kürek Şubesi Onursal Başkanı Kamil Olcay oldu.

Fenerbahçe USA, 10. Yılını ve Şampiyonluğu Rıdvan Dilmen'le Kutluyor

E-posta Yazdır

2001 yılında kurulan ve New York'un en aktif Türk derneklerinden biri olan Fenerbahçe USA derneği, 10. kuruluş yılını ve 18'nci şampiyonluğu New York'ta kutlamaya hazırlanıyor. 25 Haziran'da Long Island City'deki Water's Edge Restaurant'ta gerçekleştirilecek gecede Fenerbahçe'nin efsane futbolcularından Rıdvan Dilmen'in de katılması bekleniyor.

Fenerbahçe ve Galatasaray Dünyada Sosyal Medyada En Fazla Takip Edilen İlk 20 Takım Arasında

E-posta Yazdır
Sport Business Journal sosyal medyanın gözde siteleri Facebook ve Twitter'da en fazla takip edilen 20 takımını sıraldı. İspanya'nın dünyaca ünlü futbol takımı FC Barcelona toplam 13.5 milyon takipçi ile ilk sırada yer alırken, ezeli rakibi Real Madrid 13.2 milyon, İngiliz futbol devi Manchester United 12.1 milyon takipçi ile ilk üç sırayı paylaştı.

Amerikalı Öğrenciler Fenerbahçe Stadı'nı Gezdi

E-posta Yazdır
Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Ali Koç’un davetlisi olarak, ABD’nin Texas eyaleti Houston kentinde bulunan Rice Üniversitesi’nden gelen bir grup öğrenci, FB Şükrü Saracoğlu Stadı’nı gezdi. Rice Üniversitesi’nden 12 öğrenci ile 2 öğretim görevlisinden oluşan kafileyi statta, üniversitenin mezunlarından Fenerbahçe Asbaşkanı Ali Koç ile kulübün dış ilişkiler müdürü Turgut Acar karşıladı.

Sayfa 6 / 8