Fenerbahce USA

Fernandes'in Formasını Fenerbahçeliler Aldı

E-posta Yazdır
New York - AA - Beşiktaş USA derneği tarafından New York Roosevelt otelde düzenlenen baloda Fernandes ve Almeida'nın imzaladığı formaları açık artırmada geceye konuk olarak katılan Fenerbahçe USA derneği üyelerinin satın alması dikkati çekti. Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, döviz  kurlarındaki artış nedeniyle kulübün giderlerinin de arttığını belirterek,  Arkadaşlarımız görüşmeler yapıyorlar belki hiç transfer yapmayabiliriz dedi.  Orman, Beşiktaş USA derneği tarafından New York Roosevelt otelde  düzenlenen balo öncesi gazetecilere yaptığı açıklamada, tatilini geçirmek ve daha  önce söz verdiği Beşiktaş USA balosuna katılmak amacıyla ABD'ye geldiğini  söyledi.

Fenerbahçe USA 2014'ü Birlikte Kutladı

E-posta Yazdır
New York'ta kurulu spor derneklerinden Fenerbahçe USA, 2014 yılını yönetim kurulu üyeleri ve eşlerinin de katıldığı bir partiyle kutladı. Toros Restaurant'ta gerçekleştirilen etkinliğe 70'e yakın misafir katıldı. TRT Halk Müziği eski sanatçılarından Ruşen Eşref İnceoğlu ile Bülent Kayabaş, Ismail Lumanovski , Tamer Pınarbaşı ve Gökçe Erem'den oluşan müzik grubu sahne aldığı geceye Bursa İskender'in sahibi Yavuz İskenderoğlu da  misafir olarak yer aldı. Fenerbahçe USA yönetimi 2014'e merhaba dedi.  

Fenerbahçe USA Zico'yı Ağırladı

E-posta Yazdır
Turk Avenue - Bir dönem Fenerbahçe'nin teknik direktörlüğünü de yapan Brezilyalı efsane Arthur Zico kendi ismini taşıyan futbol akademisinin kampına katılmak üzere New York'a geldi. Fenerbahçe USA derneğinini de destek verdiği akademi, 5-12 Ağustos tarihleri arasında New York'un Randalls Island'ta futbolcu adaylarını ağırladı. Katar'ın Al-Gharfa takımı ile iki yıllık sözleşme imzalayan Zico, anlaşma sonrası New York'ta genç futbolcu adayları ile bir araya geldi.

Fenerbahçe USA Derneği'nden Zico Soccer Kampı'na Destek

E-posta Yazdır

ABD'de faaliyet gösteren aktif taraftar derneklerinden Fenerbahçe USA, Brezilya'nın efsanevi eski futbolcusu ve bir dönem Fenerbahçe ile de şampiyonluk yaşayan Teknik Direktör Arthur Zico ile New York'ta gerçekleştirilecek futbol kampına destek oluyor. New York'ta Randall's Island'da gerçekleştirilecek 5 gün, elite ve yarım günlük kamplarda Zico, bizzat katılan gençlere teknik ve taktik ders verecek.Zico Soccer Academy tarafından organize edilen kamp, 5-9 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Kampta programlar 270 dolar ile 545 dolar arasında değişiyor.

Fenebahçe USA Derneği'nden Aykut Kocaman'a Duygusal Veda

E-posta Yazdır
Amerika'daki Fenerbahçeliler Derneği (Fenerbahçe USA) Fenerbahçe Kulübü sportif direktör ve teknik sorumlu görevinde ayrılan Aykut Kocaman için bir veda mesajı yayınladı. Fenerbahçe'ye hizmet etmiş herkesin değerli olduğunu belirten Fenerbahçe USA Başkanı Ömer Ekinci, ''İnsanların emeklerini, alın terlerini değersizleştirmeden vefa göstermek, teşekkür etmek toplumsal bir kültür olmalı,'' diye konuştu. Dernek yayınladığı mesajda şu sözlere yer verildi:

Sayfa 2 / 3